Mobil

Tim Cook’tan yeşil iPhone konusunda açıklama geldi

Tim Cook'tan yeşil iPhone konusunda açıklama geldi

 

Tim Cook, aralık ayında gerçekleştirmiş olduğu özel bir gezi esnasında iPhone cihazların kasalarının boyalarıyla alakalı üretim gerçekleştiren Seiko Advance firmasıyla bir araya gelmiş oldu. Söz konusu bu gezinin en ilginç duraklarından bir tanesi olarak öne çıkan Seiko Advance, firmanın yeni ürünlerinin renkleri konusunda da çok önemli bir role sahip durumda.

Gezi esnasında yeni iPhone cihazların rengine de değinmiş olan Tim Cook, ‘‘Midnight Green’’ isimli rengin kullanılmasının ve ayrıca iPhone 11 Pro modelinin renklerinin göz alıcı bir durumda bulunmasının Seiko Advance şirketinin sahip bulunduğu ustalıktan dolayı gerçekleşmiş olduğunu ifade etti.

Seiko Advance firması da çok yakın bir zaman içerisinde Nikkei’ye yapmış olduğu açıklamalar esnasında Tim Cook ile birlikte Apple şirketinin onlarla nasıl çalışmakta olduğuna yönelik ayrıntılı bilgiler aktardı. Seiko Advance şirketinin satış müdürü görevinde bulunan Yukinori Kabe, gazeteye yapmış olduğu açıklamalar içerisinde şu ifadelere yer verdi; ”Tim Cook, aslında bizlere yüksek teknolojiyi üzerinde barındıran tüm firmalara karşı tam olarak nasıl bir tutum sergilenmesinin gerekli olduğunu göstermiş oldu. Ne kadar ufak bir firma olursanız olun göze çarpabilen bir teknolojiye sahip durumdaysanız Apple şirketi sizin müşteriniz olabilecektir.”

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close