Uygulama

Tiktok’un takip uygulaması para kazandırıyor

Tiktok'un takip uygulaması para kazandırıyor

 

TikTok adlı uygulama geliştiricilerinin en büyük rakibi olarak karşımıza çıkan Kuaishou, TikTok adlı uygulamanın birebir kopyası olarak karşımıza çıkan bir mobil uygulama geliştirmiş durumda. Bu söz konusu mobil uygulama, üyeleri için reklam izleme olanağı sunmaktayken izlenmiş olan reklamlar karşılığında da para ödemesi yapıyor. Söz konusu bu uygulamayı kullanıp saatlik olarak 1.25 dolar tutarına kadar kazanılabilmekte.

Başlık içerisinde de aktarmış bulunduğumuz gibi para kazanmanızı sağlayabilecek bu uygulamanın adı da ”Zynn”. Bu söz konusu uygulamayı çok kolay bir tabirle açıklamak gerekli olursa, son zamanların en popüler sosyal medya platformları arasında kendisine yer bulan TikTok’un kopyası olarak karşımıza çıktığını ifade edebiliriz.

Ayrıca zatan Zynn’i indirdikten hemen sonrasında bu durumu fazlasıyla hissetmiş olabilirsiniz. Fakat bu söz konusu uygulamanın çalışma prensibi de az daha değişik. Uygulama üzerinde yapabilmiş olduğunuz tek şey de sizlere sunulmuş olan reklamları izlemek ve bunun sonrasında da para kazanmak.

Az önce de söz etmiş olduğumuz gibi Zynn, görünüşünden dolayı TikTok adlı uygulamanın birebir aynısı konumunda yer alan bir reklam izleme uygulamasıdır. Söz konusu bu uygulamayı indirerek sizlere sunulmuş olan reklamları izlemeye devam ettikçe, uygulama sizler için belirli puanlar vermekte. Verilmiş olan bu puanlar, talep edildiği takdirde alışveriş çeklerine çevrilmiş oluyor eğer istenirse de PayPal sayesinde nakit para haline döndürülebiliyor. Böylelikle de evinizde oturarak reklam izleme esnasında para kazanma olanağını da yakalamış olmaktasınız.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close