Uygulama

Tiktok yeni bir özellik üstünde çalışma yapıyor

Tiktok yeni bir özellik üstünde çalışma yapıyor

 

Dünyanın tamamında 800 milyon taneden çok kullanıcısı yer alan sosyal medya platformlarından TikTok, kullanıcılarına sunacak olduğu yeni bir özelliğin üstünde çalışmakta. Ortaya çıkmış olan yeni bir bilgiye bakılırsa TikTok adlı uygulama, videolara konum ilave etme özelliği getirmekte.

Şu zamanların en harika sosyal medya platformlarından biri olarak öne çıkan TikTok, kullanıcı sayısı artış gösterdikçe yeni özellikler kazanmayı sürdürmekte. Geliştirici durumdaki firma, fazla büyük bir yenilik olarak karşımıza çıkmasa da kullanıcılarına çok daha yeni bir özellik sunma konusunda hazırlık yapıyor.

Sosyal medya danışmanlarından biri olarak tanınan Matt Navarra, TikTok adlı uygulamanın kullanıcılarının videolarına konumlarını ilave etmelerine fayda sağlayan yeni bir özellik üstünde çalışmakta olduğunu açıkladı. Navarra, resmi bir durumdaki Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda özelliğin şu anda halen geliştirme aşamalarında bulunduğunu da belirtti.

Navarra’nın resmi bir durumdaki Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bilgiyle konum ilave etme seçeneği, platform üzerinde videoyu paylaşmadan hemen öncesinde de belirlenebiliyor olacak. Bu söz konusu konumun, videonun nerde çekilmiş olduğunu mu yoksa nerde paylaşılmış olduğunu mu belirteceği halen kesin değil. Bir başka Twitter kullanıcısı ise bu söz konusu özelliğin, hali hazır bir şekilde kullanılmakta olan algoritmayı olumlu etkileyecek olduğunu da ifade etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close