Mobil

TENAA üzerinde ZTE telefonu görüldü

TENAA üzerinde ZTE telefonu görüldü

 

ZTE şirketi, bu senenin ilk günlerinde, Çin ile birlikte Avrupa’ya 10 aylık bir zamandan sonra geri dönmüş oldu ve amiral gemisi modeli olarak öne çıkan Axon 10 Pro modelini Amerika Birleşik Devletleri’nin akıllı telefon pazarına sunmuş oldu. Şimdi de Çin asıllı popüler markanın yeni bir tane daha cihaz çıkartmanın eşiğinde yer aldığı bilinmekte. Bu aya girdiğimizde FCC üzerinde Blade A5 isimli modelin hemen yanında ortaya çıkmış olan ZTE Blade 20 isimli model, fazlasıyla yakın bir zaman içerisine Çin pazarı üzerinde piyasaya sürülecek olabilir. V1020 isimli bir model numarasına sahip olarak karşımıza çıkan ZTE Blade 20 isimli model, şu anda TENAA üzerinde ortaya çıkmış bir durumda. Söz konusu bu telefon, FCC platformu tarafından daha önceki bir dönem içerisinde ortaya çıkmış görüntülere fazlasıyla benzerlik gösteren bir tasarımla karşımızda bulunacak.

ZTE Blade 20 isimli modelin tam olarak ne zaman resmi bir şekilde çıkacak olduğu konusunda halen kesin bir şey bulunmuyor, fakat bu ayın son günlerine doğru Blade A5 modeli piyasaya sürüldüğü esnada bu cihazın da tanıtımı yapılabilir. Tam bir şekilde tarih vermek gerekecek olursa Blade A5 modeli, 18 Ekim tarihi içerisinde Çin’de satışa çıkmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close