Uygulama

Telegram için yeni özellikler geldi

Telegram için yeni özellikler geldi

 

Mobil uygulamasına yeni bir güncelleme getirmiş olan Telegram, dosya transferiyle alakalı sınırı iki GB’a kadar yükseltmiş bir durumdayken profil videolarının yanı sıra grup istatistikleri benzerindeki çok daha yeni özellikler de getirmiş oldu. Söz konusu bu uygulama, yeni sohbetlerle ilgili olarakta çok daha yeni bir gizlilik seçeneği sunmasıyla öne çıkıyor.

Dünya üzerinde yer alan en popüler anlık mesajlaşma uygulamaları arasında yerini almayı başaran Telegram, iOS işletim sistemi ile birlikte Android işletim sisteminde yer alan uygulamasıyla ilgili olarak çok yeni bir güncelleme yayınlamış durumda. Uygulamayı 6.3.0 isimli sürüme yükseltmiş olan güncelleme, uygulama üzerine kullanıcı deneyimini iyileştirebilecek bir çok yeni özellik kazandırmış durumda.

Telegram 6.3.0 isimli sürümüyle beraber uygulama içinde yer alan dosya transfer boyutu konusundaki düşük olarak nitelendirilen üst sınır, 2 GB’lık bir boyuta kadar yükseltilmiş oldu. Telegram isimli uygulamanın en büyük rakiplerinden biri olarak öne çıkan WhatsApp üzerinde dosya transferiyle alakalı sınırın 100 MB seviyelerinde olduğunu düşünecek olursak iki GB’ın aslında bir sınır bile olmadığını açıkça ifade edebiliriz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close