Uygulama

Telegram için yeni bir özellik

Telegram için yeni bir özellik

 

Telegram adlı uygulama için yeni bir özellik gelmiş durumda. Oyun oynayanların en fazla tercih ederek kullanmaka olduğu iletişim kanalları arasında yer alan Discord’u Telegram’a getirebilecek söz konusu bu özellik, sohbet grupları içerisinde sesli görüşmeler yapılabilmesini de sağlamakta. Android işletim sistemine sahip cihaz kullananlar, bu söz konusu özelliği widgetle de kullanabiliyor olacaklar.

Son senelerin giderek popüler hale gelen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak öne çıkan Telegram, çok daha yeni bir özelliğin yayınlanmış olduğunu resmi bir şekilde duyurmuş bir durumda. Bu söz konusu yeni özellik, sohbet gruplarının aynı Discord adlı uygulamada olduğu gibi sesli bir biçimde kullanılmasını sağlamakta. Şu anda bir çok kullanıcıya da ulaşmış olan söz konusu bu özellik, kullanıcılara çok daha değişik bir deneyim sunabilecek gibi gözüküyor.

Oyun oynayanların bir numaralı iletişim kanallarından biri olarak öne çıkan Discord adlı uygulama, bir grup içerisinde yer alan bütün kullanıcıların konuşabilmelerini sağlamakta. İşte Telegram adlı uygulama da söz konusu bu özelliği kendi platformu üzerine taşımış bir vaziyette. Yeni getirmiş oldukları özelliği mevcut durumda bulunan sohbet gruplarının iç kısmına entegre etmiş bulunan geliştiriciler, bunun sayesinde istemekte olan kullanıcıların konuşmasını, istemekte olan kullanıcıların ise mesaj gönderebilmelerini sağlamakta.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close