Mobil

TCL şirketinden uygun fiyata sahip yeni bir telefon

TCL şirketinden uygun fiyata sahip yeni bir telefon

 

TCL şirketi, uygun fiyata sahip olan telefonlarından 10 SE modelini Türkiye’de satışa çıkarttı. Bütçe dostu olarak öne çıkan bu telefon, performans yönünden benzersiz bir durumda olmasa bile fiyatı ile orantılı özelliklere sahip. TCL şirketine bakılır ise 10 SE isimli model, ülkemiz içerisinde iki tane değişik renk seçeneğiyle satın alınabilmekte.

TCL 10 SE isimli model, 6,52 inçlik büyüklüğe sahip olan HD+ çözünürlük sunmakta bulunan bir ekranla karşımıza çıkıyor. Çentikli yapıya sahip bu ekran üzerinde 8 MP’lik çözünürlük sunmakta bulunan bir ön kamera yer almakta. Kullanıcılar, bu söz konusu ön kamerayı kullanıp 1080p özelliğine sahip 30 fpslik video çekimleri gerçekleştirebilmekte. Telefon üzerinde yer alan parmak izi okuyan sensör ise ekranda değil, arka panel içerisinde yer almakta.

TCL şirketinin yapmış olduğu özel açıklamalarına bakılır ise 10 SE isimli model, kar gümüşü renginin yanı sıra buz siyahı şeklinde adlandırılmış olan iki tane değişik renkte satın alınabilmekte. Firma ayrıca söz konusu telefonun tavsiye edilmekte bulunan satış fiyatının 2,499 Türk Lirası tutarında olduğunu ifade etmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close