Uygulama

Spotify’dan premium üyelikler için zam kararı

Spotify'dan premium üyelikler için zam kararı

 

Apple Music platformunun yanı sıra Tidal platformu ve Deezer platformu gibi alternatiflere karşın müzik uygulamaları pazarı içerisinde zirveyi korumaya devam eden Spotify platformu, paralı yani diğer adıyla ”premium” isimli üyelik paketleri için zam yapmış durumda. Spotify platformunun bu yeni fiyatları Ocak 2020 tarihi itibariyle geçerli olmaya başlayacak.

Meydana gelecek fiyat artışlarını mevcut durumda bulunan abonelerine e-mail aracılığıyla bildirmiş olan Spotify platformu, resmi internet sayfası üzerinde halen güncel fiyatları açıklamış değil. Gerçekleşmiş olan bu zamla beraber öğrenci üyelikleri 2 Türk Lirası tutarında, bireysel üyelik modeli 4 Türk Lirası tutarında ve aile üyelikleri de 6 Türk Lirası tutarında yükselmiş olacak.

İşte yeni zamlanan Spotify Premium satış fiyatları:

Öğrenciler için: aylık 8,99 Türk Lirası tutarında (Eski fiyatı ise 6,99 Türk Lirası tutarındaydı)
Bireysel için: aylık 17,99 Türk Lirası tutarında (Eski fiyatı ise 13,99 Türk Lirası tutarındaydı)
Aile için: aylık 26,99 Türk Lirası tutarında (Eski fiyatı ise 20,99 Türk Lirası tutarındaydı)
Senelik olarak: 215,85 Türk Lirası tutarında (Eski fiyatı ise 167,85 Türk Lirası tutarındaydı)

Spotify platformunun bu aylık ödeme yapılmasına dayanmakta olan paketleri hariç olarak, senelik olarak tek bir defada ödeme gerçekleştirilebilen bir tane paketi daha bulunuyor. Eğerki gelecek sene yükselmiş olan fiyatlar ile aboneliğinizi devam ettirmek istememekteyseniz, zamlar daha işleme koyulmadan 48 Türk Lirası tutarında daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkan senelik abonelik paketini almanızda yarar var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close