Uygulama

Spotify’dan oyuncuların müzik dinleme alışkanlıklarıyla alakalı rapor

Spotify'dan oyuncuların müzik dinleme alışkanlıklarıyla alakalı rapor

 

Spotify adlı platform, PlayStation konsolu ile birlikte Xbox konsoluna sahip olan oyuncuların 2020 senesindeki müzik dinleme alışkanlıklarını açıklamış oldu. Buna bakılırsa da oyunseverler, 2020 senesi içerisinde Spotify konsol sürümü içerisinde daha önceki seneye bakıldığında %50 seviyelerinde daha çok müzik ile birlikte podcast dinlemiş oldu.

Müzik dinlemeyle alakalı alışkanlıklarımız, çevrimiçi bir durumdaki müzik platformlarının yaygın hale gelmesiyle beraber iyiden iyiye değişmiş bir vaziyette. Pekala, oyun oynama esnasında müzik dinleme konusundaki alışkanlıklarımız içerisinde tam olarak nasıl bir değişim gerçekleştiği konusunda hiç merakınız oldu mu?

Paylaşılmış olan bu bilgilere bakılırsa oyun konsolunun üstünde müzik ile birlikte podcast dinleme konusundaki oranlar geçmiş olduğumuz bir senelik zaman diliminde dünyanın tamamında %55, ülkemiz içerisinde de %62 seviyesinde bir artış göstermiş oldu. Sadece oyunseverlerin müzik ile birlikte podcast dinleme konusundaki seviyelerini açıklamakla kalmamış olan Spotify adlı platform, konsol sahibi olanların en fazla hangi sanatçının yanı sıra hangi albüm, hangi şarkı, hangi çalma listesi ve hangi podcast’leri dinlemiş olduğu konusunda da bilgiler paylaştı.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close