Uygulama

Spotify platformundan premium konusunda müjde

Spotify platformundan premium konusunda müjde

 

Müzik dinlemeyle alakalı platformlarda en fazla kullanılmakta olanlardan Spotify, eski günler içerisindeki kampanyasını daha fazla genişletip tekrardan karşımıza çıkmış oldu. Söz konusu bu platform, reklamsız bir durumda çevrimdışı müzik dinleme olanağı da sağlamış olan Premium özelliğini kullanıcıları için 3 ay zamanla bedava bir şekilde dağıtmakta.

Üç aylık bedava Spotify Premium deneyimine erişebilmek amacıyla yapmanız gerekli olan şeylerde fazlasıyla kolay. Spotify sitesinin üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girerek üç ay bedava premium hakkınızı hesabınıza tanımlayabilirsiniz

Spotify platformu, söz konusu bu 3 ay içinde sizden herhangi bir ücret almıyor olacak. Fakat 3 ayın sonrasında ise Premium üyelik ücreti olarak görülen 17,99 Türk Lirası tutarındaki hesabınızdan çekmiş olacak. Lakin 3 aylık bir zaman sonrasında Premium üye olmayı sürdürmek konusunda bir isteğiniz olmazsa hesap ayarlarınız üzerinden üyeliğinizi iptal etmeniz olanaklıdır. Bu şekilde 17,99 Türk Lirası tutarındaki ücreti ödememeniz gereklidir..

Tabiiki de söz konusu bu kampanyadan faydalanmak amacıyla daha öncesinde bedava bir şekilde Premium üyeliğinden faydalanmamış olmanız gerekli. Lakin hemen üzülmemeniz gereklidir, eğerki daha öncesinde Premium deneyimini yaşamış durumdaysanız fakat şu anda Premium üye değilseniz bununla ilgili olarakta bir kampanya yapılmış.

Bu söz konusu yeni kampanyaya bakılırsa Spotify platformu üzerinde Premium deneyimini yaşamış ve sonrasında bırakmış durumdaki kullanıcılar, 1 aylık ücretin ödemesini yapıp 3 ay süresince Premium kullanıcı statüsüne ulaşacak olabilirler.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close