Uygulama

Spotify için yeni bir özellik yolda

Spotify için yeni bir özellik yolda

 

İsveç’te merkezi bulunan müzik akış devlerinden Spotify, kullanıcıların telefonlarında yer alan yerel ses dosyalarını uygulamanın üstünden çalmasına izin vermekte olan yeni bir özellik üstünde çalışmakta. Bu söz konusu özellikle beraber kullanıcılar, cihazlarına indirmiş oldukları tüm müzikleri direkt bir şekilde Spotify üstünden çalabiliyor olacak.

Devasa bir durumdaki kütüphanesinin yanı sıra müzik keşif özelliklerinin kullanıcılara sunmuş olduğu bedava kullanımının sayesinde dünya üzerindeki en popüler müzik akış hizmetlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Spotify platformu, çok daha yeni özelliklerin üstünde çalışmayı sürdürüyor. Bunun dahilinde kullanıcılara pek çok yeni özellik sunmuş olan müzik devi, şimdi de yerel müzik çalmayla alakalı özelliğini test etmekte. Hemen sonrasında da anlaşışabilecek olduğu gibi bu özellikle beraber kullanıcılar, telefonlarına indirmiş oldukları müzikleri Spotify adlı uygulamadan çalabiliyor olacak.

İddiaların asıl kaynağı ise, tersine mühendislik uzmanlarından biri olarak öne çıkan Jane Manchun Wong’un Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir ekran görüntüsünden gelmekte. Ekran görüntüsü içerisinde, Spotify adlı platformun yerel bir şekilde depolanmış olan ses dosyalarını Android kitaplığı üzerinde göstermesine izin vermekte olan bir özellik yer alıyor. Böyle olması da telefon üzerinde kayıtlı durumda bulunan dosyaları Spotify platformunun üstünden oynatabilecek olduğunu anlamına gelmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close