Uygulama

Spotify için yeni bir özellik daha yolda

Spotify için yeni bir özellik daha yolda

 

Dünya üzerinde yer alan en popüler durumdaki çevrimiçi müzik platformu olarak öne çıkan Spotify, bir zamandır kendisini daha fazla yenilemenin telaşına düşmüş bir vaziyette. Platform üzerinde yer alan yetkililer, gerek mevcut durumdaki rakiplerinin daha fazla önüne geçebilmek gerekse platform üzerindeki kullanıcıların platforma duydukları ilgilerini en üst seviyede tutabilmek amacıyla ellerinden gelebilen her bir şeyi yapmaktalar. Şimdilerde de Spotify platformunun üstünde çalışmakta olduğu çok daha yeni bir özellik ortaya çıkmış durumda.

Jane Manchun Wong’u pek çok haberden tanımaktasınız. Bu kişi, mobil uygulamalar için tersine bir şekile mühendislik işlemleri uygulamakta ve en yeni özellikleri de açık bir şekilde ortaya çıkartmış oluyor. Wong, en sonda Spotify adlı platformun ”Tastebuds” adına sahip olan özelliğini ortaya çıkartmış oldu.

Spotify platformunun Tastebuds adına sahip olan yeni özelliği, takip etmiş olduğunu kullanıcıların müzik dinleme konusundaki alışkanlıklarının bütün detaylarına ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir özlelik. Bu şekilde ise Spotify platformunu kullananlar, arkadaşlarının veyahut takip etmiş oldukları herhangi bir kişinin tam olarak neler dinlemekte olduğunu öğrenme olanağını da yakalayabiliyor olacaklar. Üstüne üstlük kullanıcılar, takip etmekte oldukları kişilerin dinlediği şarkıları kendilerine ait bir çalma listesine de basit bir şekilde aktarabiliyor olacaklar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close