Mobil

Sony Xperia Pro bu kadar da olmaz denilen bir fiyat etiketiyle satışta

Sony Xperia Pro bu kadar da olmaz denilen bir fiyat etiketiyle satışta

 

Sony şirketinin bugünden nerdeyse tam bir sene öncesinde duyurmuş olduğu Xperia Pro modeli, bugün nihayet satışa sunulmuş oldu. Fakat söz konusu bu telefonun fiyat etiketi hiç bir şekilde hoş karşılanmış değil. Üstüne üstlük söz konusu bu telefon, Android 10 işletim sistemi ile beraber çıkmış oldu.
Japonya da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, bundan nerdeyse tam bir sene öncesinde yeni bir akıllı telefonunun duyurusunu yapmıştı. Xperia 1 modeliyle beraber duyurusu yapılmış olan o telefon, 2020 senesinin amiral gemisi özelliklerini taşımakta olan Xperia Pro modeliydi. Lakin aradan geçmiş olan ayların içinde piyasaya sürülmemiş olan bu akıllı telefon, tam da bugün satışa çıkmış oldu.

Sony Xperia Pro modeli, şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri içerisinde resmi bir şekilde satın alınabilir hale geldi. Lakin söz konusu bu akıllı telefonun satışa çıkmış olduğunu görenler bir takım konularda şaşkınlık yaşamış oldu. Tabii ki de en bariz durumdaki şaşkınlık fiyat etiketi üzerinde yer aldı. Çünkü Sony Xperia Pro modeline sahip durumda bulunabilme amacıyla cebinizden tam tamına 2.500 dolar tutarında bir (18.350 Türk Lirası tutarında) para çıkması gerekli.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close