Mobil

Sony şirketinden yeni bir Xperia telefon tanıtımı bekleniyor

Sony şirketinden yeni bir Xperia telefon tanıtımı bekleniyor

 

Sony şirketi, sosyal medya hesapları üzerinde yapmış olduğu sessiz sedasız bir güncellemenin ardından, Nisan ayının ortalarında yeni Xperia telefon modelini tanıtacak olduğunu da belli etmiş oldu.

Sony şirketi Xperia YouTube sayfası üzerinde yer alan banneri güncellemiş olmasıyla beraber pek çok farklı dedikodunun doğmasına da sebep oldu. Banner üzerinde yazmış olduğu kadarıyla 14 Nisan 2021 tarihi içerisinde Japonya’nın saatiyle 16:30’da, Amerika Birleşik Devletleri Doğu bölgesi saatiyle de 03:30’u gösterirken ‘Yeni bir ürün duyurusu’ yapacak olduğunu belirtmiş oldu. Çok uzun bir zamandan beri Xperia 1 III adlı modelin duyurulması konusunda beklentiler vardı.

OnLeaks (Steve Hemmerstofer)’ bakılırsa Sony şirketi, Xperia 1 III modelinde standart durumda bulunan Xperia minimalist tasarımını koruyor olacak. Telefonun aynı zamanda Samsung Galaxy S21 modeli veyahut S21 Ultra modeline de rakip olması konusunda beklentiler var. OnLeaks’e bakılırsa tekrar telefonun fazlasıyla ince bir çerçevenin yanı sıra 4K 6,5 inç büyüklüğündeki bir OLED ekrana sahip olması konusunda beklentiler var. Cybershot markasındaki bir kamera kullanılması beklentileri bulunan telefonun 5G bağlantısına sahip olarak gelmesi de beklenenlerin arasında, fakat söz konusu bu ‘ürün tanıtımı esnasında’ Xperia 1 III modeli mi duyurulacak bu kesin değil.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close