Oyun

Sony şirketinden Temmuz ayı ücretsiz oyunları açıklaması geldi

Sony şirketinden Temmuz ayı ücretsiz oyunları açıklaması geldi

 

Sony şirketi, PlayStaton Blog platformunun üzerinden yapmış olduğu özel bir açıklamayla PS Plus’ın 10. senesini kutlamış durumdayken, oyuncular için temmuz ayı içerisinde iki tane PS Plus oyununa ilave bir şekilde başka oyun daha verecek olduklarını ve bütün PS4 sahibi olanlara bir PS4 teması hediye edecek oldukları açıklamasında bulundu.

Japon asllı teknoloji devlerinden Sony şirketinin oyun konsolu sektöründe adından sıkça söz ettiren popüler markalarından PlayStation, oyunculara seneler boyunca kullanabilecek oldukları fiziksel oyun konsolları sunabilmenin yanında çok daha geniş bir oyun kütüphanesine bedava bir şekilde erişim sağlayabilecekleri PlayStation Plus abonelik hizmeti sunmakta. Üstüne üstlük PlayStation Plus, kütüphanesinde yer alan oyunlara ilave bir şekilde her ay 2 tane oyunu kısa zaman için bedava hale getirmekte.

Sony şirketi, dün yapmış olduğu özel açıklamalarla beraber PlayStation Plus Temmuz 2020 ayına ait bedava oyunlarını da resmen duyurmuş oldu. Hafta sonunda ortaya çıkmış olan bilgiler, PS Plus Temmuz 2020 ayındaki bedava oyunların No Man’s Sky ya da Resident Evil 7 olacağı şeklinde olsa bile firma, NBA 2K20 adlı yapım ile birlikte Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration adlı yapım ve Erica adlı yapımı bedava hale getirmiş durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close