Teknoloji

Sony şirketinden PlayStation Showcase 2021 Etkinliğinin ne zaman yapılacağı açıklandı

Sony şirketinden PlayStation Showcase 2021 Etkinliğinin ne zaman yapılacağı açıklandı

 

Teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Sony şirketi, PlayStation Showcase 2021 ismine sahip olan etkinliğinin 9 Eylül Pazartesi günününde gerçekleştirilecek olduğunu açıklamış durumda. Firma, Türkiye saati ile 23:00’da başlayacağı açıklanan etkinlik kapsamında PlayStation’ın geleceğine tanık olunabileceğini ifade ediyor.

Sony şirketi, 9 Eylül 2021 tarihi içerisinde çok özel bir PlayStation Showcase etkinliğini düzenleyecek olduğunu açıklamış durumda. Türkiye saati ile 23:00’da başlayacağı açıklanan etkinlik 40 dakika sürmüş olacak ve Sony şirketinin yapmış olduğu duyurusuna bakılırsa etkinlikte PS5 konsolunun geleceğine de tanık olunabilecek.

Etkinlik kapsamında PlayStation Studios’a yönelik olarak çok yeni haberlerin ve tatil sezonu içerisinde ve sonrasında çıkacağı açıklanan oyunlara yer verilecek olduğunu ifade eden Sony şirketi, PS5 konsoluyla ilgili olarak beta sürecinde bulunan bir sistem yazılımı güncellemesi paylaşacak olabilir. Söz konusu bu güncelleme ile beraber M.2 SSD desteği, PS5 oyun konsolunun paneline yönelik bir takım arayüz geliştirmelerinin yanı sıra dâhili TV hoparlörleriyle ilgili olarak 3B ses desteği de gelmiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close