Mobil

Sony şirketi Xperia 1 Professional Edition ile mi gelecek?

Sony şirketi Xperia 1 Professional Edition ile mi gelecek?

 

Değişmekte olan tasarım trendlerine ayak uydurmamaya devam eden ve kemik hale gelmiş tasarım dilini kullanmayı sürdüren Sony şirketi, Xperia 5 isimli amiral gemisi modelini IFA 2019 kapsamında görücüye çıkartmıştı. Aradan yalnızca bir aylık bir zaman geçtikten hemen sonrasında orta segment üzerinde konumlanmış uygun fiyata sahip akıllı telefonu Xperia 8 modelinin tanıtımını gerçekleştiren Japon asıllı teknoloji devlerinden, ürün portfolyosu üzerine yeni bir cihaz daha ilave etme konusunda hazırlık yapıyor.

Sumahoinfo üzerinde yer alan raporuna bakılır ise, Google Play mağazası üzerindeki uyumlu modeller listesi üzerinde ”J9150” şeklindeki bir kod ismiyle yeni bir tane Sony akıllı telefon modeli olduğu anlaşılmış oldu. Bahsi geçen bu cihaza yönelik bilgiler, telefonun Sony Xperia 1 Professional Edition modeli olarak öne çıktığını ifade ediyor. Hali hazır bir şekilde Xperia 1 modelinin ”J8110” ile birlikte ”J8170” ve de ”J9110” şeklinde 3 farklı modeli onaylanmış oldu. Liste üzerinde kendini göstermiş olan ”J9150” seri numarasına sahip cihazda Xperia 1 ailesi üzerinde yer alan yeni bir tane modele işaret etmekte.

Sumahoinfo ayrıca, 5G desteğine sahip bir tane Xperia modelinin kesin bir şekilde gelecek olduğunu ve ayrıca bunun ise muhtemel olarak Sony Xperia 1 Professional Edition şeklinde isimlendirileceğini ifade ediyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close