Teknoloji

Sony şirketi Wena 3 adlı akıllı bilekliğini tanıttı

Sony şirketi Wena 3 adlı akıllı bilekliğini tanıttı

 

Sony şirketinin üç tane değişik kayış materyali seçeneğiyle karşımıza çıkan akıllı bilekliklerinden Wena 3 tanıtılmış oldu. Kavisli bir ekran ile karşımıza çıkmış olan bu akıllı bileklik, ters bir biçimde yerleştirip kayışların uç kısımlarına geleneksel akıllı saatlerle birleştirilebilmekte.

Dünya üzerinde yer alan en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Sony şirketi, yeni karşımıza gelen akıllı bilekliği Sony Wena 3 modelinin tanıtımını yaptı. Fazlasıyla şık bir tasarım ile karşımıza gelmiş olan akıllı bileklik, derinin yanı sıra metal ile birlikte silikon olmak üzre üç tane değişik gövde seçeneğiyle karşımıza çıkmış oluyor. Akıllı bilekliğin farklılık yaratmış olduğu en önemli nokta da aslına bakılırsa bütün bileklik halinde bir kayışa sahip olması. Çok daha iyi özetlemek gerekli olursa, kavisli ekranıyla beraber akıllı bilekliğin kayışına tamamen normal bir saat takılabilmekte. Akıllı bilekliği ekranı alt kısımda kalmaktayken, hem tamamen normal bir saat hem ise akıllı bileklik teknolojisine erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bileklerinize çok daha iyi oturması amacıyla Wena 3 adlı bilekliğin pil ile birlikte dokunmatik paneli üzerinde kavisli bir ekran sunmuş olan Sony şirketi, ekranın kapak camı üzerinde grafit maddesini kullanmış olduğunu ve bu söz konusu ekranın 20 taneden çok firmada işlemden geçmiş olduğunu ifade etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close