Mobil

Sony şirketi bu telefon modeliyle küllerinden doğacak

Sony şirketi bu telefon modeliyle küllerinden doğacak

 

Sony şirketi akıllı telefon üretimi gerçekleştiren firmalar arasında şu dönemlerde en büyük problemleri yaşamakta olan şirketler arasında bulunuyor. Şirket geçmiş olduğumuz son 3 senede, akıllı telefonlarla alakalı satışlarda meydana gelen düşüşten sonra pek çok ofisini de kapatma konusunda bir karar almıştı. Bu söz konusu süreç aslında belki de firma açısından çok önemli bir dinlenme zamanı olarak öne çıktı. Zira Sony şirketi, 2020 senesi içerisinde piyasayı tekrardan sallamayı talep ediyor.

Firma yeni sene içerisinde Xperia 0 modelinin yanı sıra Xperia 1.1 modeli ile birlikte Xperia 3 modeli ve Xperia 5.1 modelinin tanıtımını yapma hazırlıklarına başladı. Halen dağılmayan kemik bir kitlesi yer alan Sony şirketi, yeni modelleri aracılığıyla hayranlarını sevindirmeyi başaracak mı bunu hiç bir şekilde bilemeyiz; fakat özellikleri sayesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başaracağı da kesin.

Sony şirketi tasarım hususunda çok uzun bir zamandan beri sıkıntı yaşamakta. Telefon satış rakamlarının düşmesinin asıl sebeplerinden bir tanesinin de bu olduğu herkes tarafından bilinmekte. Fakat yine de Sony şirketinin modellerine hayran olan bir grup sadece bu tasarımlardan dolayı markayı kullanmakta olduklarını da ifade ediyor. Sızdırılmış olan bilgilere bakıldığı zaman yeni telefon modellerinin tasarımlarına yönelik bilgiler maalesef bulunmuyor. Yeni telefon modellerinin nasıl görünecek oldukları da gizemini korumaya devam ediyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close