Uygulama

Snapchat platformundan yeni bir özellik

Snapchat platformundan yeni bir özellik

 

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde kendinizi yaşlandırarak gençleştirebilecek olduğunuz yapay zeka temeline sahip yeni Snapchat filtresini paylaşmış olan Snap şirketi, bu defa ise Bitmoji kısmında çok önemli bir yenilik yapmış durumda. Amerika Birleşik Devletleri asıllı firma, kullanıcıların kendilerine ait dijital avatarlarının üzerlerinde yer alan kıyafetleri istedikleri gibi özelleştirebilmelerine olanak sunan Mix and Match ismine sahip yeni özelliğini paylaşmış bir durumda.

Mix and Match adlı özelliği kullanıp, Bitmoji’nizi adeta çok daha yeni bir moda ikonuna dönüştürebilmek fazlasıyla da basit. Bitmoji ya da Snapchat uygulamaları üzerinde Avatar Tasarımcısı’na bölümüne giriş gerçekleştirin ve giymiş olduğunuz ya da giyme konusunda isteğiniz olan ”tasarıma” benzeyen tişört ile birlikte sweatshirt, ayakkabı, pantolon veyahut öteki kıyafetleri bir seçin.

Snap öte yandan gerçek dünya üzerinde yer alan markalara ait ürünlerini dijital avatarına giydirme konusunda isteği olan kullanıcılara da %20 seviyesinde bir indirim sunmakta. Firma, platform üzerinde olan kullanıcıların tam olarak kim olduklarını çok daha iyi bir şekilde yansıtabilen bir karakter ortaya çıkartmasını sağlayıp, platforma karşı duydukları bağlılıklarını da arttırmayı amaçlamakta.

Facebook platformu hali hazır bir şekilde kullanıcıların mevcut durumdaki avatarlarını detaylı bir şekilde kişiselleştirmelerine da olanak tanımakta. Bundan dolayı Snapchat platformunun birazda olsa yavaş kalmış olduğunu düşünüyor olabilirsiniz; fakat firmanın geç bile olsa bu özelliği platform üzerine entegre edilmiş olması, bir çok kişiyi çok fazla sevindirmiş olmalı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close