Uygulama

Snapchat için müzik ekleme özelliği

Snapchat için müzik ekleme özelliği

 

Snapchat uygulamasını geliştirenler, kullanıcıların snapleri üzerine müzik ilave edilmesini sağlayacak çok daha yeni bir özelliği kullanıma sunma konusunda hazırlık yapıyor. Bu söz konusu özellik, aynı Instagram Music benzerinde çalışmakta ve kullanıcılar için de çok etkileyici bir deneyim sunabilecek gibi gözüküyor. Özellik, bu haftadan itibaren dağıtılmaya başlamış olacak.

Seneler öncesinde en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak öne çıksa bile zaman geçmeye başladıkça popülaritesini yitirmeye başlamış olan Snapchat, yeni özelliklerle ilgili çalışmalar yaparak kullanıcıların ilgisini toplamaya gayret ediyor. Bunun kapsamında geliştirmiş olduğu çok daha yeni bir özelliği daha kullanıcıların hizmetine çıkartmaya hazırlanmakta olan Snapchat geliştirici ekibi, uygulamaya tamamen işlevsel bir müzik özelliği getirmeye hazırlanıyor.

Sosyal medya platformları üzerinde müziklerin paylaşılıyor olması, çok yeni bir şey de değil. Ayrıca Instagram adlı uygulama, bunun kapsamında herkesi etkileyen özel bir özelliğe de sahip. ”Instagram Music” şeklinde adlandırılmış olan bu özellik kullanıcıların, hikayeleri üzerine müzik ilave etmelerine de olanak tanımakta. Üstüne üstlük müziklerin bazılarında şarkı sözleri de yer alıyor. Kullanıcılar ise bunun sayesinde, dinlemekten çok fazla keyif almakta oldukları müzikleri kendilerini takip edenlerle de paylaşabilmekteler. İşte Snapchat adlı uygulamanın yeni özelliği ise Instagram Music’e çok fazla benzemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close