Uygulama

Slack uygulamasına karanlık mod geldi

Slack uygulamasına karanlık mod geldi

 

Son dönemleri öne çıkmayı başaran grup yanda organizasyon mesajlaşma servislerinden biri olan Slack, uzun bir zamandan beri karanlık modun eksikliği ile cebelleşmekteydi. Servise ait olan mobil uygulaması üzerinde bir zamandır yer alan karanlık mod, artık masaüstünde yer alan kullanıcıların da hizmetine sunulmuş bir durumda.

Slack isimli popüler uygulama, karanlık mod üzerindeki gecikmeye sebep olarak uygulamayı elden geçirmesinin gerekli olduğunu gösterdi. Böylelikle de söz konusu bu uygulama, aynı zaman içerisinde çok daha hızlı ve çok daha verimli bir duruma gelmiş bir durumdaydı. Slack isimli platform, bu yeni versiyonun ismini de Sonic şeklinde belirlemiş idi. Bu söz konusu güncellemelerin hemen sonrasında ise şirket, tamamen kusursuz bir duruma getirmiş olduğunu ifade etti uygulamanın karanlık moduyla alakalı duyurusunu da yaptı.

Yeni gelmiş olan karanlık modu açarak kullanmakta fazlasıyla basit. Slack isimli uygulama üzerinde karanlık mod kullanımı yapabilmek amacıyla yapmanız gerekli olanlar şu şekilde;

Uygulama üzerinde yer alan profil resminize tıkladıktan hemen sonrasında ”Preferences” yazılı yani türkçe tercihler sekmesini seçmelisiniz.. Uygulamaya ait son sürümüne sahip bir durumdaysanız ”Themes” yani temalar isimli sekmenin altında yeni getirilmiş olan karanlık temayı bulabilirsiniz. Eğer son sürümde değilseniz güncelleme yapmanız gerekiyor.
Daha önce yer alan seçenekler, halen seçilebilir bir durumda bulunsa bile karanlık modla alakalı gelmiş yeni seçeneklere de bir göz atmanız konusunda yarar var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close