Uygulama

Slack için yeni özellikler geldi

Slack için yeni özellikler geldi

 

Genel bir şekilde ekiplerin yanı sıra organizasyonlar tarafından da kullanılmaya devam edilen mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Slack, geçmiş olduğumuz günler içerisinde karanlık mod ile ilgili desteğe kavuşmuş durumdaydı. Popülerliği her geçmiş olduğumuz gün daha fazla artış gösteren bu uygulama, müşterileri için çok daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek amacıyla uygulama içinde entegrasyonu arttırabilecek yeni özelliklerini tanıtmış bir durumda.

Slack platformunu kullananlar, bir müddettir özellikle de tam olarak hangi uygulamalara erişebilmekte oldukları ve bunlar arasından en iyi biçimde nasıl kullanacak olduklarını anlama konusunda çok fazla zorlandıklarını ifade ediyorlardı. Hatta kullanıcıların büyük bir kısmı, bu durumun bir an önce düzeltilmesi amacıyla da sosyal medya hesaplarının üstünden paylaşım yapmaktaydı. Kullanıcılarını yeniden dikkate almış bir durumda bulunan ve bu sorular için bugün gerçekleştirilen Spec adlı konferans üzerinde cevap vermiş bulunan Slack, yeni tanıtımını gerçekleştirdiği özellikleri sayesinde bu problemleri çözmeye yardımcı olabilecek bir takım yollar sunmuş oluyor.

Bu konuda bilgiler aktarmış olan Slack’in yetkili isimleri arasında yer alan Andy Pflaum ise, Slack isimli uygulamada mevcut bir şekilde 1.800 tane uygulama entegrasyonunun yer aldığını ve söz konus ubu geliştiricilerin, 500.000 tane ilave özel uygulama oluşturmuş olduğunu ifade etti. Bu söz konusu uygulamaların sayıları herhangi bir kullanıcının kontrol altında tutamayacak olduğu kadar fazla olduğundan dolayı da Slack isimli platform, ”App Launcher” şeklinde isimlendirilen yeni bir tane da uygulama ana sayfası oluşturmuş olduğunu da ilave etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close