Uygulama

Skype için yeni bir güncelleme geldi

Skype için yeni bir güncelleme geldi

 

Teknoloji devlerinden biri olan Microsoft şirketi, Skype adlı uygulamanın 8.68 güncellemesini yayınlamış durumdayken hem mobil üzerinde hem ise masaüstünde performansı arttırabilecek bir takım yenilikler yapmış oldu.

Yazılımla alakalı sektörün en büyüklerinden bir tanesi olarak öne çıkan Microsoft şirketinin, Microsoft Teams adlı uygulamasına harcamış olduğu çabanın hemen sonrasında Skype adlı uygulamanın pabucunun dama atılacak olduğu düşünülmekteydi. Şirkette yapmış olduğu bir açıklama içerisinde, Skype adlı uygulamadan vazgeçmek benzerindeki bir planları bulunmadığını dile getirmiş idi.

Skype adlı uygulamanın özelliklerinden bazılarını da yakın zaman içerisinde Windows 10 işletim sisteminin standart özelliklerinin arasına ilave edilmişti. Meet Now benzerindeki bir takım özelliklerle beraber Windows 10 işletim sistemine sahip durumda bulunan, herhangi bir şekilde üyelik oluşturmadan sesli bir şekilde veyahut görüntülü bir şekilde arama yapabilmekteydi.

Skype adlı uygulamanın yeni versiyonu, güncellenmiş durumda bulunan bir reaksiyon aracı içermekte. Böylelikle Microsoft şirketi bundan böyle aynı ekran üzerinde daha çok sayıda reaksiyon görebilmeyi de olanaklı kılmakta. Böylelikle de söz konusu uygulamanın çok daha renkli bir görünüm kazanmış olması da sağlanmış olmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close