Mobil

Samsung’tan yeni bir telefon duyurusu

Samsung'tan yeni bir telefon duyurusu

 

Samsung şirketi, Galaxy F62 şeklinde adlandırmış olduğu yeni telefonunu duyurmuş durumda. Galaxy Note 10 adlı modelin işlemcisinden güç almakta bulunan söz konusu cihaz, RAM’inin yanı sıra depolama alanı ile birlikte kamera kurulumu ve de özellikle batarya kapasitesinden dolayı kendisine hayran bırakmakta. Telefonun mevcut durumdaki fiyatı da biraz can yakabilecek türde.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden Samsung şirketi, çok kısa bir zamanın öncesinde piyasaya sürmeye başlamış olduğu Galaxy F serisinde yer alan telefonlarının arasına yeni bir üye daha ilave etti. Galaxy F62 şeklinde adlandırılmış olan bu akıllı telefon, sunmuş olduğu teknik özelliklerinden dolayı da dikkat çekmeyi başarmaktayken, tasarım yönünden de hiç bir şekilde fena gözükmemekte. Pekala bu akıllı telefon kullanıcılar için tam olarak neler vadetmekte?

Samsung Galaxy F62 modelinin 6,7 inçlik büyüklüğe sahip olan FHD+ çözünürlük sunabilen bir AMOLED ekranı bulunmakta. Gorilla Glass 3+ adlı korumaya sahip olarak gelen bu ekranın üst orta kısmına yerleştirilmiş olan delik, 32 MP özelliğinde bir çözünürlük sunmakta bulunan ön kameraya ev sahipliği yapmakta. Telefonun parmak izi okuyucusuyla alakalı sensörü de ekranın yerine yan panele montesi gerçekleştirilmiş bir şekilde bizleri karşılamakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close