Mobil

Samsung şirketinin yeni projesi 3 defa katlanabilen telefonla tablet

Samsung şirketinin yeni projesi 3 defa katlanabilen telefonla tablet

 

Samsung şirketi, ürünleriyle alakalı yelpazeyi genişletmenin yanı sıra sınırları zorlayıp çok daha yeni teknolojiler üretmeyi sürdürmekte. Gelmiş olan en son bilgilere bakılırsa teknolojinin dev ismi, üç defa katlanabilme özelliğine sahip bir tabletin yanı sıra şeffaf ekranları bulunan bir telefon üstünde çalışmalar yapmakta.

Teknoloji devi isimlerin mevcutta yer alan cihazları geliştirmeyle alakalı yarışı her geçmiş olduğumuz gün hızlanıp sürüyor. Geleceğimize yön verebilecek teknolojilerin yaşamımıza entegre edilebilmesi hususunda en hızlı adım atmış olan üreticilerden bir tanesi de hiç bir şekilde şüphesiz ki Samsung şirketi.

Özellikle de katlanabilir özelliğe sahip olan telefonlar hususunda piyasayı adeta domine etmeyi başaran Samsung şirketi, bu pazar içerisinde yer alan konumunu elden bırakmama konusunda da kararlı gözükmekte. Birkaç senelik zaman öncesinde çok büyük bir şaşkınlıkla takip etmekte olduğumuz ve fazla da olanak vermemiş olduğumuz katlanabilir özelliğe sahip telefon modelleri şu anda yaşamımızın bir parçası haline gelmiş oldu. Sırada da gerçekleştirilmeyi beklemekte bulunan çok daha yeni teknolojiler durmakta.

Cozyplanes adına sahip olan Twitter hesaplarının birinden yapılmış olan açıklamaya bakılırsa Samsung şirketi, 2021 senesinde bizleri şaşırtmayı sürdürecek. İddialara bakılırsa bunu yapma esnasında elinde bulunan en büyük kozlardan bir tanesi de üç defa katlanabilme özelliğine sahip bir tablet olarak karşımıza çıkacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close