Mobil

Samsung şirketinin indirme hızıyla alakalı büyük bir başarı

Samsung şirketinin indirme hızıyla alakalı büyük bir başarı

 

40 tane ülke içerisinde binlerce sayıdaki cihaza uzanmış olan OpenSignal’ın yeni paylaşmış olduğu bir tane raporu üzerinde, Samsung şirketine ait olan telefonların Huawei şirketi ile Apple şirketinin telefonlarına bakıldığında daha üst seviyede 4G LTE indirme hızlarının bulunduğunu ortaya koymuş oldu. Samsung şirketi, Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzre tam tamına 14 ülke içerisinde daha hızlı bir durumda.

Apple şirketine gelmiş olduğumuzda ise iPhone cihazların Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde en hızlı cihaz olduğu açık bir şekilde gözlemlenmiş oldu. Birleşik Arap Emirlikleri içerisine yer alan iPhone’ların öteki cihazlardan tam tamına 14,7 Mbps daha da hızlı bir durumda oldukları da ifade edildi.

Samsung şirketinin indirme hızı konusunda 1. olmayı başardığı ülkeler arasında Şili ile birlikte Avustralya, Endonezya, Hindistan, İtalya, İrlanda, Meksika, Malezya, Norveç, Hollanda, İspanya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri ve İsveç yer aldı. Bunların yanında iPhone cihazları da Costa Rica ile birlikte Brezilya, Fas, Kuveyt, Tayvan, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri benzerindeki ülkeler üzerinde 1. olmayı başardı.

En büyük 2. akıllı telefon üreten firma konumunda yer alan Huawei şirketi ise, hiçbir ülke içerisinde rakiplerini geçemeyip çok şaşırtıcı bir sonuç almış durumda. Geriye kalmış olan ve içinde Türkiye’nin de yer aldığı ülkeler içerisinde de tek bir tane birinci seçilememiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close