MobilTeknoloji

Samsung şirketinden yeni ürün tanıtımı açıklaması

Samsung şirketinden yeni ürün tanıtımı açıklaması

 

Devamlı olarak Galaxy Watch Active 2 modeli ile birlikte Galaxy Tab S6 modeliyle alakalı yeni bir bilgi ortaya çıkıyor ancak bu defa resmi bir şekilde Samsung şirketi bir açıklama yaptı.

Aslına bakılır ise Galaxy Tab S6 modeli ile birlikte Galaxy Watch Active 2 isimli modeline ait canlı görüntüler, daha öncesinde ortaya çıkmıştı. Samsung şirketi ise şimdi, YouTube platformu üstünden paylaşmış olduğu kısa video içerisinde Galaxy Watch Active 2 modeli ile birlikte Galaxy Tab S6 modelinden bir takım görüntülerin paylaşımını yaptı ve videonun sonrasında firma, en sonunda 2 tane cihazın da lansman tarihlerini paylaştı.

Video içerisinde bu 2 tane cihazın tasarımları fazla net ve renkli bir şekilde gözükmüyor olsa bile sızanlardan farklı olmayacağı kesin gibi. Bu aslında bize lansman tarihiyle alakalı bilgiler vermiş oluyor.

Video üzerindeki bilgilere bakılır ise Galaxy Tab S6 isimli model, 31 Temmuz tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmış olacak. Galaxy Watch Active 2 isimli modelinde 5 Ağustos tarihi içerisinde piyasaya çıkartılması konusunda planlar yapılıyor. Şimdilerde saat ile birlikte tabletin fiyatlandırmasıyla alakalı herhangi bir şekilde bilgi yer almıyor fakat bu bilgiler de çok yakın bir zaman içerisinde paylaşılacak diye umuyoruz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close