Mobil

Samsung şirketinden S Pen açıklaması

Samsung şirketinden S Pen açıklaması

 

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketi Galaxy S21 serisi üzerinde S Pen adlı desteğe yer verecek olduğu konusundaki iddiaları bugün bir firmanın yetkili ismi aracılığıyla üstü kapalı bir biçimde doğrulanmış oldu. TM Roh, paylaşmış olduğu bir yazı içerisinde yeni cihazlar üzerinde Galaxy Note adlı modelin özelliklerinden bir kısmını görecek olduğumuzu ifade etti.

Bugüne dek Samsung şirketine ait olan yeni amiral gemisi serilerinden biri olarak öne çıkan Galaxy S21 adlı modelin özelliklerine yönelik olarak bir çok bilgi paylaşılmış oldu. Bu söz konusu bilgiler firmanın yeni karşımıza çıkacak olan serisinin kullanıcılara yeni bazı tasarımlarla beraber daha iyi bir performans sunacak olduğuna işaret etmekteydi. Fakat seriyle ilgili olarak en büyük yeniliklerden bir tanesi de aslına bakılırsa Galaxy Note adlı seriden gelecek S Pen adlı destekti.

Bilmekte olduğunuz gibi Samsung şirketi, akıllı telefonunuz üzerinde çizim yapmanın yanı sıra not alma benzerindeki bir çok işlevi yerine getirebilmenize fayda sağlayan S Pen adlı desteği sadece Galaxy Note serisi içerisinde sunmaktaydı. Bu söz konusu destek, Note serisinin yanı sıra S serisini kullananları ayırmakta olan ana özelliklerden bir tanesiydi. Lakin Samsung şirketinin S Pen isimli desteğini Galaxy S21 adlı seride sunacak olduğu da bir çok habere konu olmuştu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close