Mobil

Samsung şirketinden Galaxy M12 duyurusu

Samsung şirketinden Galaxy M12 duyurusu

 

Samsung şirketi, giriş seviye içerisinde yer alan rekabetçi modellerinden bir tanesi olması olanaklı durumda bulunan Galaxy M12 modelini resmi bir şekilde tanıtmış durumda. Daha halen fiyatı konusunda açıklama yapılmayan akıllı telefon, buna karşın seviyesine bakıldığında dikkatleri çeken bir takım özellikler sunmakta.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Samsung şirketi, giriş seviyede yer alan en yeni akıllı telefonu olarak öne çıkan Galaxy M12 modelini resmi bir şekilde duyurmuş durumda. Seviyesinin gereğince günlük ihtiyaçları karşılayabilmeye yönelik çok daha mütevazı özelliklere sahip durumda bulunan bir akıllı telefon şeklinde karşımıza çıkmış durumdaki Samsung Galaxy M12 modeli, buna karşın çok yüksek ekran ve gövde oranı, fazlasıyla büyük seviyede bulunan bir batarya ve de yüksek çözünürlüğe sahip bir ana kamera sunmakta.

Infinity-V şeklinde isimlendirilmiş olan damla çentiği bulunan bir tasarıma sahip bulunan Samsung Galaxy M12 modeli, 6,5 inç büyüklüğü bulunan ekranı üzerinde HD+ çözünürlük sunmakta. Samsung şirketinin geliştirmiş olduğu Exynos 850 adlı işlemciden güç almış bulunan bu akıllı telefon, 6 GB’lık bi boyuta kadar RAM, 128 GB’lik bir dahili depolama alanı sunmakta. Öte yandan microSD kartla beraber depolama alanının yükseltilmesi de olanaklı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close