Mobil

Samsung şirketinden etkinlik tarihi açıklaması

Samsung şirketinden etkinlik tarihi açıklaması

 

XDA Developers platformunun yazarı ve aynı zamanda sahibi olarak öne çıkan Max Veinbach, Twitter hesabı üzerinden UNPACKED etkinliğinin gerçekleştirilecek olduğu tanıtım tarihini de barındıran bir video paylaşımında bulunmuştu.

Max Veinbach’ın paylaşmış olduğu bu video Samsung şirketinin UNPACK etkinliğini duyurma amacıyla kullanacak olduğu video şeklinde anılmaktaydı. Pekala tam olarak ne mi oldu diyorsunuz? Video ciddi olarakta Samsung şirketinin paylaşacak olduğu bir videoydu. Zira firma, bugün içerisinde Twitter platformu üzerinde yapmış olduğu paylaşımda aynı videoyu kullanıp UNPACKED etkinliğinin resmi durumdaki tarihini paylaşmış oldu.

Samsung şirketine ait olan UNPACKED etkinliği 11 Şubat tarihi içerisinde gerçekleştirilecek. Etkinliği canlı bir şekilde takip etme konusunda isteği olan kişiler Samsung şirketinin kendi sitesi üzerinde nde takip edebiliyor olacaklar.

Samsung şirketi, 11 Şubat tarihinde düzenleyecek olduğu UNPACKED etkinliği kapsamında Galaxy S isimli serisinin en yeni üyelerini tanıtmış olacak. Yeni üyelerin barınacak olduğu serinin adında da şu an içerisinde çok büyük bir belirsizlik hakim durumda. Zira normal olarak Galaxy S11 isimli seriyle devam etmesi konusunda gerekli olan bu seri, iddialardan bazılarına bakılırsa değişik bir isme sahip olarak devam edecek.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close