Mobil

Samsung şirketinden çok daha dayanıklı bir telefon modeli

Samsung şirketinden çok daha dayanıklı bir telefon modeli

 

Akıllı cihazlar, aslında son dönemler içerisinde pek çok önemli durumdaki bir özelliği yitirdiler. Bu söz konusu özellik ise, çıkarılabilir özelliğe sahip bataryalar. Buna rağmen ise tüketiciler, Galaxy Xcover Pro isimli modelle beraber hem IP68 hem ise MIL-STD-810 adına sahip dayanıklılık sertifikası bulunan bir tane akıllı telefon üzerinde batarya değişimi gerçekleştirebilecekler. Samsung’un Galaxy Xcover Pro isimli model üzerinde yer alan sertifikalara karşın çıkarılabilir batarya özelliğini tam olarak nasıl sunmakta olduğu da halen bilinmezliğini koruyor.

Samsung Galaxy Xcover Pro isimli model, Galaxy A51 isimli modele güç vermekte bulunan Exynos 9611 adlı işlemciden güç bulmakta. 2.400×1.080 piksellik bir çözünürlük sunmakta bulunan, 6.3 inç büyüklüğüne sahip LCD ekranla karşımıza çıkan Galaxy Xcover Pro isimli model, sahip bulunduğu söz konusu işlemciyi 4 GB’lik RAM’in yanı sıra 64 GB’lik bir de depolama alanı ile desteklemiş oluyor. Sağlamakta bulunduğu özellikleri 4.050 mAh kapasitesine sahip bir bataryayla da taçlandırmış bulunan Galaxy Xcover Pro modeli, tüketiciler için tam tamına 15 watt şarj desteği sağlamakta.

Bütün bu özellikleri ile beraber duyurusu yapılan Samsung Galaxy Xcover Pro isimli model, 31 Ocak tarihinden itibaren Finlandiyada yer alan tüketicilerin hizmetine sunulmuş olacak. Samsung şirketi, Galaxy Xcover Pro isimli cihazın fiyatını 499 euro tutarında (ortalama bir şekilde 3.320 Türk Lirası tutarı ve vergiler) şeklinde açıklamış durumda. Söz konusu bu cihaz, ocak ayından daha sonraki süreç içerisinde değişik dönemlerde Avrupa pazarına da giriş gerçekleştirecek.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close