Mobil

Samsung şirketi W20 modelinin duyurusunu yaptı

Samsung şirketi W20 modelinin duyurusunu yaptı

 

Bugün içerisinde resmi bir durumdaki internet sitesi üzerinden ilk katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonlarından Galaxy Fold modelinin üretimiyle alakalı süreci gözler önüne sermiş olan bir tane blog yazısı paylaşımı yapan Samsung şirketi, bu segment üzerindeki yeni modellerinden Samsung W20 modelini Çin içerisinde tanıtmış oldu.

HDR10+ desteğine sahip olan 7.3 inçlik boyuttaki ekranının problemsiz bir biçimde katlanabilmesi amacıyla menteşe tabanlı bir tasarımla gelen Samsung W20 modeli, 1536 x 2152 piksellik özelliklerinde bir çözünürlük sunmakta. Cihazı ayrıca dış yüzeyinde yer alan 4,6 inçlik boyuta sahip ikincil ekranı da 720 x 1680 HD+ özelliğine sahip bir çözünürlükle gelmekte.

Gücünü ise 5G desteği bulunan Snapdragon 855 Plus yonga setinden almış bulunan Samsung W20 modeli, 12 GB’lik bir RAM ve 512 GB’lik bir dahili depolama alanına bünyesinde yer veriyor. Cihazın arka tarafında ise, 12 MP özelliğin yanı sıra 16 MP özellikte ve 12 MP özellikte toplamda 3 tane kamera yer almakta. Katlanabilir özelliğe sahip olan ekranın üstündeki çift kamera da 10 MP özellik (f/2.2) ile birlikte 8 MP(f/1.8) özelliğindeki bir çözünürlükle gelirken, dış kısımdaki ekranda yer alan selfie kamerası da 10 MP (f/2.2)’lik bir özellikle karşımıza çıkıyor.

15W gücünde çok kablolu ve de kablosuz bir şekilde şarj desteği bulunan, 4235 mAh gücündeki özel bir bataryadan beslendiği açıklanan bu telefon, yan kısmında konumlandırılmış bir tane de parmak izi tarayıcısına ev sahipliği yapmakta. Kutudan Android 9 Pie işletim sistemiyle çıkmakta olan katlanabilir ekrana sahip bu Samsung W20 modelinin fiyatının da halen açıklanmamış olduğunu hatırlatmamızda yarar var..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close