Mobil

Samsung şirketi M12 modelinin duyurusunu yaptı

Samsung şirketi M12 modelinin duyurusunu yaptı

 

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden Samsung şirketi, giriş seviyesinde yer alan en yeni akıllı telefonlarından Galaxy M12 modelinin duyurusunu yaptı. Seviyesi gereğince günlük bir durumdaki ihtiyaçları karşılamaya yönelik mütevazı olan özelliklere sahip bir akıllı telefon şeklinde karşımıza çıkmış bulunan Samsung Galaxy M12 modeli, bütün bunlara karşın çok yüksek ekran ve gövde oranı, fazlasıyla da büyük bir bataryanın yanı sıra yüksek çözünürlüğü bulunan bir ana kamera sunmakta.

Infinity-V şeklinde isimlendirilmiş olan damla çentiği bulunan bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy M12 modeli, 6,5 inçlik büyüklüğe sahip ekranı üzerinde HD+ çözünürlük sunmakta. Samsung şirketinin geliştirmiş olduğu Exynos 850 adlı işlemciden güç almış olan akıllı telefon, 6 GB’lık bir büyüklüğe kadar RAM, 128 GB’lik dahili bir depolama alanı sunmakta. Öte yandan microSD kartla depolama alanı yükseltilebilmektedir.

48 MP’lik çözünürlük bulunan dikkatleri çeken bir ana kamerayla karşımıza çıkan Galaxy M12 modeli, 5 MP’lik ultra geniş açısı bulunan, 2 MP’lik bir derinlik sensörünün yanı sıra 2 MP’lik bir makro kamerayla seviyesine bakıldığı zaman hiç bir şekilde de fena sayılmayacak bir kamera deneyimi vadetmiş oluyor. Öte yandan cihazın ekranı üzerinde yer alan çentikte de 8 MP özelliğine sahip bir selfie kamerası yer almakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close