Mobil

Samsung şirketi gelecek sene Note cihazı çıkaracak mı?

Samsung şirketi gelecek sene Note cihazı çıkaracak mı?

 

Samsung şirketinin kendisine tamamen sadık bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış olduğu Galaxy Note adlı seri, son defa çıkmış durumda bulunabilir. İddialara bakılır ise Güney Kore asıllı firma, 2021 senesi içerisinde yeni Galaxy Note cihazlar çıkartmamış olacak.

Samsung şirketinin amiral gemisi akıllı telefonları olarak öne çıkan Galaxy Note adlı seri; yüksek seviyede yer alan donanım özellikleri, büyük ekranlarının yanı sıra S Pen’i ile birlikte kendisine tamamen sadık bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başarmıştı. Fakat Galaxy Note adlı serinin hayranlarına bugün içerisinde çok kötü bir haber vermiş olacağız.

Cnet adl platformun Reuters’tan aktarmış olduğu özel bir habere bakılırsa Samsung şirketi, 2021 senesi içerisinde Galaxy Note adlı serinin yeni sürümünü geliştirmeyi planlamamakta. İsimleri verilmemiş olan üç tane değişik kaynağa dayandırılmakta olan bilgilere bakılırsa Güney Kore asıllı teknoloji devi, S Pen’i de Galaxy S adlı cihazlar ile birlikte katlanabilir özelliğe sahip akıllı telefonlarına transfer etmiş olacak.

Samsung şirketinin Galaxy Note adlı seriye noktayı koyacak olduğunu açık bir şekilde ifade eden kaynaklardan biri, firmanın Note isimli cihazlarını geliştirme amacıyla sarf etmiş olduğu eforun direkt bir şekilde katlanabilir akıllı telefon modellerine yönlendirilecek olduğunu da dile getirmiş oldu

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close