TeknolojiUygulama

Samsung şirketi Galaxy Buds Pro adlı ürününü duyurdu

Samsung şirketi Galaxy Buds Pro adlı ürününü duyurdu

 

Samsung şirketi, bir müddettir beklenmekte bulunan UNPACKED isimli etkinliği nihayet gerçekleştirmekte. Etkinlik kapsamında duyurusu yapılmış olan ilk şey de, Güney Kore de merkezi bulunan teknoloji devi firmanın yeni nesil kablosuz kulaklığı olarak öne çıkan Galaxy Buds Pro adlı ürün. Özellikle de ses kalitesi açısından bakıldığı zaman herkesin beklentilerini karşılayacak olduğunu beklemekte olduğumuz Galaxy Buds Pro adlı ürünün fiyatının yanı sıra teknik özellikleri de nihayet kesinleşti.

Samsung Galaxy Buds Pro isimli model, son dönemlerde nerdeyse bütün üst model kablosuz kulaklıklar içerisinde görmekte olduğumuz aktif gürültü engelleme konusundaki özelliğe sahip olarak karşımıza çıkacak. Güney Kore asıllı teknolojinin dev ismi standart bir durumdaki aktif gürültü engelleme özelliğini kullanmaya devam etmenin yerine bunu daha da fazla geliştirme konusunda çalışmalar yapmış ve ayrıca ortam sesini algılayabilecek bir biçimde ayarlamalarda bulunmuş.

Samsung şirketinin yeni nesil olarak karşımıza çıkan kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro adlı modelin fiyatı ise UNPACKED etkinliği kapsamında ortaya çıkmış oldu. Yapılmış olan duyuruya bakılırsa söz konusu kulaklığın ücreti de 200 dolar tutarında olacak. Bu söz konusu fiyatı Türk Lirası’na çevirmiş olduğumuzda da vergiler hariç bir biçimde 1.473 Türk Lirası gibi bir fiyat etiketi ile karşılaşmış oluyoruz. Vergilerin gelmiş olmasıyla beraber bu söz konusu fiyatın biraz daha artış gösterebilecek olduğunu unutmamalısınız.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close