Mobil

Samsung Galaxy Z Fold modellerinin tanıtımını çok ilginç bir yöntemle yapacak

Samsung Galaxy Z Fold modellerinin tanıtımını çok ilginç bir yöntemle yapacak

 

Samsung şirketinin 11 Ağustos tarihinde düzenleyecek olduğu Galaxy Unpacked etkinliğine özel olarak oluşturmuş olduğu rezervasyon sayfası, firmanın daha yeni bir kampanya başlatacak olduğunu göstermekte. Firma, bu kampanyanın dahilinde Galaxy Z Fold 3 modeli ile birlikte Galaxy Z Flip 3 modelini satın alma esnasında iki tane telefonun takas edilmesine olanak tanıyor olacak.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden Samsung şirketi, şu zamanlarda 11 Ağustos tarihi içerisinde gerçekleştirecek olduğu Galaxy Unpacked etkinliği için odaklanmış bir vaziyette. Bu söz konusu etkinlik dahilinde iki tane katlanabilir ekrana sahip olan telefonun yanı sıra kablosuz kulaklık ile birlikte akıllı saat benzerindeki en yeni ürünlerini tanıtma hazırlıkları yapan firma, etkinlikle alakalı olarak en son çalışmalarını da nerdeyse tamamlamış bir vaziyette. Şimdi de Samsung şirketi, yaklaşmaya başlamış olan katlanabilir ekrana sahip telefonları konusunda çok önemli bir adım daha atmış oldu.

Samsung şirketi, 11 Ağustos tarihi içerisinde düzenleyecek olduğu etkinlikte duyurusunu yapacağı katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonları Galaxy Z Fold 3 modeli ile birlikte Galaxy Z Flip 3 modeline özel bir rezervasyon sayfası oluşturmuş durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close