Mobil

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Bilinmeyen Özellikleri

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Bilinmeyen Özellikleri

 

Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge telefonlarının bilinmeyen en gizli özelliklerini, pil ömrünü uzatma ve Samsung S7 ve S7 Edge hakkında ipuçlarını yazdık. Telefonunuzu daha etkili ve verimli kullanmanın yolları.

Tek El Modu

Samsung s7, 5.1 ekran boyutu ile tek elle kullanmak için oldukça uygun. Fakat Samsung s7 Edge’nin 5.5 inçlik ekran boyutu tek elle kullanmak biraz zor olabilir. Neyse ki; bu özellik yardımımıza yetişiyor. Ya da her iki telefon için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Bunun için; S7 veya S7 Edge telefonunuzun Ayarlar –) Gelişmiş Özellikler gidin. Burada”Tek elle işlem” ayarını bulacaksınız.

Galax S7’nin Ekranına Daha Fazla Kısayol Ekleyin

Çok sayıda favori uygulamanız ve widget’ınız varsa ve bunları da tek ekrana sığdırmak istiyorsanız, ekran ızgaranı kullanarak sığdırabilirsiniz. Bunu yapmak için ekran üzerinde parmağınızı basılı tutun ve ekran ızgarası seçeneğine dokunun.

Vrsayılan ayar olarak 4 x4 ekran ızgarası gelir ve en fazla 16 kısayol koyabilirsiniz. Bunun yerine 5 x5’i seçerek en fazla 25 kısayol ekleyin. 5 x 5’i seçtikten sonra “Uygula” diyerek çıkın ve kısayollarınızı ekrana eklemeye başlayın.

Galaxy S7 Edge ile Tek Batarya ile Daha Uzun Oyun Oynayın

S7 ve S7 Edge ile oyun oynarken pilinizin hızlı bitmesini istemiyorsanız telefonda entegre edilmiş olarak gelen Game Launcher (Oyun Başlatıcı)’ın Save Power (Güç Tasarrufu) modunu deneyin.

Uygulamalarınızın bulunduğu klasörden simgeye dokunun. Buradan Game Launcher’ı seçin. Ardından uygulamaların en altında güç modları seçeneğine dokunun. Burada seçim yapabileceğiniz 3 mod seçeneği vardır.

Youtube’a Yüklemek İçin Oyunları Kaydedin
Game Launcher aynı zamanda Galaxy S7 ve veya S7 Edge’de oynadığınız oyunları ekstra bir uygulama indirmeden Game Launcher sayesinde kaydedebilirsiniz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close