Mobil

Samsung Galaxy S21 Ultra ile alakalı müthiş bir iddia

Samsung Galaxy S21 Ultra ile alakalı müthiş bir iddia

 

Twitter kullanıcılarından bir tanesi tarafından yapılmış olan özel bir paylaşıma bakılırsa Samsung Galaxy S21 Ultra modeli, arka bölümünde tam tamına beş tane kameradan meydana gelen bir kurulum barındırıyor olacak. Söz konusu telefon, 65 W gücünde ultra hızlı şarj desteğine de sahip durumda bulunacak.

Gelecek senenin ilk çeyreklik diliminde Samsung şirketi, yeni amiral gemisi serisi olarak karşımıza çıkacak Galaxy S21 adlı seriyi tanıtıyor olacak. Şu an içerisinde net bir bilgi bulunmuyor olsa da yeni seri muhtemel olarak Samsung Galaxy S21 adlı modelin yanı sıra Galaxy S21+ adlı model ve Galaxy S21 Ultra adlı model olmak üzre üç tane değişik akıllı telefon modeline ev sahipliği yapıyor olacak.

Samsung şirketi, yeni Galaxy Z adlı seri çıkış yapmış olduğundan dolayı Galaxy S serisinin yanı sıra Galaxy Note serilerinin üstünde bundan böyle yeni teknolojilere eskisi kadar yer vermeyeceğini açıklamış olsa bile akıllı telefonlar tabii ki de bir takım yeni özelliklere sahip bulunacaklar. İşte bugün de yine, Samsung şirketinin en yeni akıllı telefon serisi üzerinde bize neler sunacağına yönelik yeni ipuçları edinmiş olduk.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close