Mobil

Samsung Galaxy S20 FE 5G modelinin fiyatı ne kadar olacak?

Samsung Galaxy S20 FE 5G modelinin fiyatı ne kadar olacak?

 

Samsung şirketi, bu senenin ilk dönemlerinde yeni Galaxy S amiral gemisi serinin tanıtımını yapmıştı. Firmanın yeni amiral gemisi seriye ilave edilecek akıllı telefon modelleri, serinin çok daha bütçeye uygun modelleri olarak karşımıza çıkacaktı. Bu söz konusu modeller, Samsung Galaxy S20 FE modeli ile birlikte Galaxy S20 FE 5G modeli şeklinde isimlendirilmekteydi. Modeller ise geçmiş olduğumuz gün teknoloji devinin kendi sitesi üzerinde de gün yüzüne çıkıp adeta resmiyet kazanmış idi.

Bugün de yeni modellerin ne denli bütçeye uygun durumda bulunacaklarına yönelik kesin bir bilgiye ulaşmış durumdayız. DealNTech, haberi içerisinde Samsung Galaxy S20 FE 5G modelinin fiyatının veri tabanı üzerinde ortaya çıkmış olduğunu ileri sürdü. Haber içerisinde Samsung Galaxy S20 FE 5G modelinin 1.148 Kanada doları tutarında (ortalama 6.430 Türk Lirası tutarında + vergiler) fiyat etiketi ile satışa çıkacak olduğu ileri sürüldü.

Bunla beraber site, akıllı telefon modelinin karşımıza çıkacağı renklerini de paylaşmış durumda. Bu söz konusu paylaşıma bakılırsa Samsung Galaxy S20 FE 5G modeli, Kanada içerisinde altı tane renk seçeneğiyle satışa çıkmış olacak. Bu söz konusu renkler ise lacivertin yanı sıra gökyüzü yeşili ile birlikte eflatun, beyaz renk, kırmızı renk ve de turuncu renk şeklinde olacak. Bütün renklerin ülkemize gelip gelmeyecek olduğunu da zaman göstermiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close