Mobil

Samsung Galaxy S11 modeli sızdırıldı

Samsung Galaxy S11 modeli sızdırıldı

 

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden Samsung şirketinin Galaxy S10 isimli serisi fazlasıyla sevildi ve çok fazla beğenildi.

Pekala ya Samsung şirketinin daha sonraki S ailesiyle alakalı planları tam olarak neler? Gelmiş olan bilgilere bakılır ise firmanın Galaxy S11 modelindeki akıllı telefonu üstünde hiç bir şekilde hız kesmeden çalışmalarını yürütmekte olduğu ve cihaza ait kod isminin sosyal medya platformları üzerinde duyurulmuş olmasıyla birlikte gözler S11 modeline çevrilmiş bir durumda.

Tabiiki de S11 ailesinin gelecek olduğuna kesin bir gözle bakılmaktaydı fakat bu kadar erken bir şekilde ortaya çıkacak olduğu hiç kimse tarafından kestirilemiyordu. Teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketi, bilinmekte olduğu gibi Galaxy S8 modelinde ”Dream” kod ismini, Galaxy S9 modelinde ”Star” kod ismini ve de Galaxy S10 modelinde ”Dream” kod ismini kullanmıştı.

Bugün ortaya çıkmış olan bilgilere bakılır ise Samsung şirketi, yeni amiral gemisi olarak gelecek Galaxy S11 modeline de ”Picasso” kod ismini vermiş bir vaziyette.

İspanyol ressamlardan biri olan Pablo Picasso’ya atıfta bulunma maksadıyla seçilmiş olan kod isim pek çok hayran tarafından da çok fazla beğenildi. Burdan da anlamış olduğumuz kadarı ile S11 ailesi kamera özellikleriyle ön plana çıkmış olacak S10 modelinde de yer aldığı gibi.

Gelecek aylar içerisinde resmi bir şekilde lanse edilmiş olan Galaxy Note 10 modelinin kod isminin hali hazır bir şekilde ”Da Vinci” şeklinde biliniyor olması da ortaya çıkmış olan bilgileri doğrulayacak bir şekilde. Bu aralarda Samsung şirketinin özellikle de kamera özelliklerine dikkat çekecek olması pek çok hayran tarafından çok fazla takdir görülmekte olan bir durumdur.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close