Mobil

Samsung Galaxy J7’nin Herkes Tarafından Bilinmeyen Özellikleri

Samsung Galaxy J7’nin Herkes Tarafından Bilinmeyen Özellikleri

 

Samsung şirketinin telefon modelleri arasında yer alan J7 modellerinin çok az ya da hiç bir şekilde bilinmeyen özelliklerini sizler için listeledik. Bakalım hangi özellikler hoşunuza gidecek.

Güçlü Bir Performansa Sahip

Samsung Galaxy J7, güçlü bir işlemci vardır. Bu sayede internette daha hızlı gezinti, oyun ve HD video görüntüleme de donmadan video izlemenin keyfini çıkartın.

 

Geliştirilmiş Kamera

Galaxy J7, 13 MP arka kamerası ve f/1.9 diyafram ile parlak ve daha net fotoğraflar çekebilirsiniz. Yine ön kamerası ile de net fotoğraflar çekebilirsiniz. Ön kameraya yerleştirilmiş flaş ile fotoğraflarınız da ışık sorunu olmayacaktır.

 

Akıllı Yönetim Modülü

Akıllı yönetim modülü ile pil durumunu, depolama alanını, bellek istatistiklerini ve Samsung Galaxy J7 cihazınız ile ilgili çok daha bilgiyi anında öğrenebilir ve yönetebilirsiniz. Samsung Galaxy j7 bilinmeyen özellikleri arasında önemli bir tanesidir.Ayrıca bir kaç dokunuş ile arka planda çalışan ve kullanmadığınız uygulamaları kapatabilirsiniz.

Kameraya Hızlıca Erişin
Galaxy J7’nin en hızlı başlatma işlevi her zamankinden daha kolaydır. Basit bir şekilde kameranızı açmak ve erişmek için iki kez “Home” tuşuna basınız. Artık anında fotoğraf çekebilirsiniz.

 

Ultra Güç Tasarrufu Modu

 

Eğer telefonunuzun gereksiz yere programlarda kastığını düşünüyorsanız endişelenmenize gerek yok. Ultra Güç Tasarrufu Modu sayesinde telefonda çalışan gereksiz fonksiyonları kapatıyor. Ekstra olan bu özelliğe telefonunuzda 20%’nin altında şarjınız kaldığında uygulamanız telefonunuzun açık kalma süresini uzatacaktır.

 

Klavye Boyutunu Değiştirin

Telefonunuzun klavyesi küçük mü geliyor büyütün, büyük mü geliyor küçültün. Eğer bunu yapmak istiyorsanız Telefon Ayarları -> Dil ve Giriş kısmında klavyenizi Samsung Klavye yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra klavye boyunu kenarlardan tutarak kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Yazı Tipi Boyutunu Değiştirin
Yazı tipinden rahatsız mı oldunuz hemen Ayarlar -> Erişebilirlik -> Görünürlük -> Yazı Tipi giderek istediğiniz yazı tipini seçin. Sonra tekrar farklı bir yazı tipini de seçebilirsiniz.

 

Klavye Karşıtlığını Ayarlayın
Samsung j7 bilinmeyen özelliklerinden değişik bir o kadar da ilginç olan bir özellik. Bu özelik sayesinde klavye kontrastını artırabilir ve renk seçimi yapabilirsin. Klavyenin görünümünde bir çok değişiklik yapabilirsin. Bu özelliği kullanabilmek için Ayarlar -> Erişebilirlik -> Görünürlük -> Yüksek Karşıtlı Klavye seçiniz.

 

Uygulamalarınıza Şifre Koyun
Bu cihazda güvenlik adına verilen önemli ve güzel bir özelliktir. Genellikle telefonlarımızda bulunan bir uygulama veya klasöre şifre koymak istediğimizde üçüncü taraf uygulaması indirmek zorunda kalıyoruz. Samsung Galaxy J7 Prime’a sahipseniz buna gerek yok. Çünkü Ayarlar -> Gizlilik ve Güvenlik -> Uygulamaları Kilitle ve Gizle -> Turn ON (Aç) -> Buradan kilitlemek istediğiniz uygulamaları seçiniz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close