Teknoloji

Samsung Galaxy Buds Pro adlı ürüne ilk güncelleme geldi

Samsung Galaxy Buds Pro adlı ürüne ilk güncelleme geldi

 

Samsung şirketinin yeni çıkartmış olduğu tam kablosuz kulak içi kulaklığı Galaxy Buds Pro adlı ürün, ilk yazılım güncellemesini almış durumda. Söz konusu bu güncelleme, genel bir şekilde cihaz performansını iyileştirmeye odaklanmış durumdayken çok daha iyi bir kullanıcı deneyimini de sağlamakta.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olan Samsung şirketi, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta gerçekleştirilmiş olan lansman etkinliği kapsamında Galaxy S21 ailesiyle beraber duyurusunu yapmış olduğu yeni nesildeki kulak içi kablosuz kulaklık modellerinden Galaxy Buds Pro ile ilgili olarak çok daha yeni bir yazılım güncellemesi yayınlamış durumda.

Sadece 2,2 MB’lik bir dosya boyutuna sahip olarak karşımıza çıkan R190XXU0AUA1 koduna sahip yazılım güncellemesi, genel bir şekilde Galaxy Buds Pro modelinin performansını iyileştirmeye odaklanmış durumdayken, çok önemli bir başka özelliği ise kullanıcıların hizmetine sunmuş durumda.

Son gelmiş olan güncellemeyle beraber Galaxy Buds Pro adlı modelinin ses dengesini sağ ve sol şeklinde ayrı ayrı ayarlama yapabilmekte mümkün olmakta. Bunun sayesinde ise özellikle bir kulağı içerisinde işitme zayıflığı mevcut durumda bulunan kullanıcılar, Galaxy Buds Pro adlı üründen çok daha dengeli bir şekilde ses deneyimi alabilmiş oluyorlar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close