Mobil

Samsung Galaxy A70e modeliyle alakalı bazı bilgiler ortaya çıktı

Samsung Galaxy A70e modeliyle alakalı bazı bilgiler ortaya çıktı

 

Ortaya çıkmış olan ilk bilgililere bakılırsa çentik bulunan ekran, yeni modeller üzerinde de yerini korumayı sürdürüyor. Galaxy A70 modeline olduğu gibi Galaxy A70e modeli üzerinde de bizleri çentik ekranın yanı sıra üçlü kamera karşılamış olacak. Galaxy A70 modelinin izinden gitmeye devam edecek olan bu telefon modeli, A70 modeliyle nerdeyse aynı özellikleri taşıyor olacak. Ekranın kendi de bu defa 6.1 inç büyüklüğünden 6.7 inç büyüklüğüne doğru gitmiş oluyor. Öte yandan ekranla alakalı çerçevenin daha ufak olması ve ekran içinde yer alan parmak izi tarayıcısı daha geleneksel bir uygulamayla değiştirilmesi planlanmakta. Samsung şirketi, yeni telefonu üzerinde maliyetleri düşürebilmek amacıyla Infinity-U panelini çok daha kalın çerçevelerin yanı sıra Infinity-V alternatifi ile değiştirmiş olacak.

Samsung şirketi, arka kamerayla alakalı kurulumunu sol üst köşe üzerinde dikey bir şekilde yerleştirmiş olduğunun duyurusunu yaptı. Lakin telefonla alakalı en büyük endişe ise fiyat performans oranı konusunda oldu. Az fiyat etiketinden dolayı bir takım büyük sensör düşüşleri beklenmekte. Lakin buna karşın, telefon arka kısımda bünyesi üzerinde 3 tane sensör barındırmakta. Daha çok bilgi ise maalesef bulunmuyor, fakat Samsung şirketinin halen birincil bir kameranın yanı sıra ultra geniş açıya sahip bir sensör ve de portre fotoğrafçılığıyla alakalı bir takım derinlik sensörlerini geliştirmeye çalıştığı da söylenenler arasında yer alıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close