İnternet

Sahte Instagram hesabıyla kazanç elde ettiler

Sahte Instagram hesabıyla kazanç elde ettiler

Dünyanın en kalabalık platformlarından bir Instagram. Bu kadar büyük bir kitleye hitap etmesi bir o kadar para kazanılabilecek bir alan haline getirdi. Bir araştırma şirketi yaptığı bir deneme ile Instagram üzerinde çok farklı bir şekilde kazanç elde etmenin yolunu buldu. Bu yol kısa zamanda hem de kendinizi işin içine katmadan hal olabiliyor.

Instagram’ın Fake Hesabından Kazanç

Bir ajans şirketini yaptığı araştırma oldukça şaşılacak sonuçları ortaya çıkardı. Ajans iki hesap açma ile işe başladı. Hesabın birinde kendi bünyesindeki bir manken faal olarak yer alırken diğer hesap olmayan biri adına açıldı ve resimler birçok farklı yerden toplandı.Bunun sonrasına ajans iki hesap içinde takipçi satın aldı ilk aşamada. Günlük olarak takipçi sayısı arttırılırken 15 bin gibi bir rakam yakalandıktan sonra beğeni satın alındı.Bu aşamada birkaç gün sürdü. Sonrası ise çıkan sonuçlar oldukça şaşılası. Reklam şirketleri ile yapılan anlaşmalar 1000 dolarlık bir harcamada fake olan hesapta çok daha fazla oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close