Mobil

ROG Phone 5 ne zaman tanıtılacak?

ROG Phone 5 ne zaman tanıtılacak?

 

Asus şirketi, oyunculara yönelik olarak geliştirmiş olduğu akıllı telefonlarından Asus ROG Phone 5 modelinin tanıtım tarihini resmi bir şekilde açıklamış oldu. Söz konusu bu cihaz, 10 Mart Çarşamba gününde gerçekleştirilecek özel bir etkinlik kapsamında ilk defa gösterilmiş olacak.

Tayvan’da merkezi bulunan donanım üreticilerinden Asus şirketi, çok yakın bir zamanda tanıtılacağı açıklanan ROG adlı telefonun 4 serisini atlayıp ROG Phone 5 şeklinde isimlendirilecek olduğunu ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde doğrulamış idi. Cihaza yönelik olarak çalışmalarını sürdüren firma, resmi bir durumdaki web sayfası üzerinde lansman etkinliğiyle alakalı geri sayım içermekte olan bir etkinlik sayfası oluşturmuş oldu.

Site üzerinde yer almakta olan söz konusu bu geri sayıma bakılırsa Asus ROG Phone 5 modeli, 10 Mart 2021 Çarşamba gününde Türkiye saatiyle tam olarak 14:00’ü gösterirken başlayacak lansman kapsamında ilk defa gösterilmiş olacak. Etkinlik sayfası üzerinde akıllı telefonun tasarımının yanı sıra özelliklerine yönelik herhangi bir bilgi ise bulunmamakta. Fakat şu zamana dek yayınlanmış olan raporlar, cihazın özelliklerinden bazılarını da ortaya çıkartmıştı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close