Mobil

Redmi Note 9 ne zaman çıkacak?

Redmi Note 9 ne zaman çıkacak?

 

Twitter hesabı üzerinden bir açıklama gerçekleştiren Çin asıllı akıllı telefon devlerinden Xiaomi şirketi, meraklı bir şekilde beklenmekte olan Redmi Note 9 modelinin resmi tanıtımının yapılacağı tarihi 30 Nisan şeklinde duyurmuş durumda. Cihaz, çevrimiçi bir etkinlik düzenlenerek tanıtılmış olacak.

Çin asıllı akıllı telefon firmalarından Xiaomi şirketinin Redmi Note 9 isimli serisindeki yeni bir akıllı telefon üstünde çalışmakta olduğunu bilmekteyiz. Redmi Note 9 Pro modeli ile birlikte Note 9 Pro Max modelinin resmi bir şekilde duyurusunun yapılmış olduğu da göz önüne alınacak olursa, söylentilerin işaret etmiş olduğu söz konusu bu yeni telefon Redmi Note 9 modeli olmalı. Son zamanlar içerisinde bu telefondan ne beklememizin gerekli olduğuna yönelik çok fazla sayıda söylentinin yanı sıra spekülasyonla da karşı karşıya kalmış durumdaydık.

Şimdilerde ise herşey resmiyete dökülmüş gibi gözüküyor. Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapmış olan Xiaomi şirketi, Redmi Note 9 modelinin resmi tanıtımına yönelik olarak çok önemli bir duyuru yapmış durumda. Duyuruya bakılır ise, Xiaomi şirketi yeni Redmi Note 9 modelini 30 Nisan gününde canlı bir şekilde paylaşılacak bir çevrimiçi etkinlik aracılığıyla sosyal medya hesaplarının üstünden tanıtmış olacak. Twitter daveti ise Redmi Note 9 Pro modelinin de küresel piyasalar için yola çıkabilecek olduğuna işaret etmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close