Mobil

Redmi Note 8T modeli satışa çıkartıldı

Redmi Note 8T modeli satışa çıkartıldı

 

Redmi Note 8 modeli ile birlikte Note 8 Pro modeliyle tanıtılması konusunda bir beklenti bulunan ve tasarımsal açıdan Note 8 modeliyle fazlasıyla benzer durumdaki Redmi Note 8T modelinin tanıtımının yapılacağı bu senenin ilk günlerinde açıklanmıştı. Kullanıcılar söz konus ubu telefonun tanıtılmasıyla beraber özelliklerini bir müddettir meraklı bir şekilde beklemekteydi fakat telefon daha tanıtımı yapılmadan bir web sayfasında satışa çıkartılmış durumda.

Çin içerisindeki bir perakende sitesi aracılığıyla global durumda bulunan versiyonu ön satışa çıkartılan bu telefon, özellikleri sayesinde de fazlasıyla iddialı gözükmekte. Fiyatına kıyaslandığı zaman fazlasıyla iddialı özellikleri sunmakta bulunan Redmi Note 8T modeli, ön paneli üzerinde yer alan 6,3 inç büyüklüğünde çentikli ekranı üzerinde 19,5: 9 en ve boy oranının yanı sıra 2340 x 1080 Full HD+ özelliğe sahip bir çözünürlük sunmakta ve ayrıca bu da Gorilla Glass 5’le korunmakta.

Çin asıllı perakende sitesi üzerinde 30 Kasım tarihine kadar ön siparişleri süreceği açıklanan bu telefonun yalnızca belirli bölgeler üzerinde satılması konusunda da bir beklenti var. Redmi Note 8T modelinin ülkemiz içerisinde satışının yapılıp yapılmayacağına yönelik resmi bir açıklama yer almıyor fakat öteki Redmi Note 8 modelleri ile beraber ülkemiz içerisinde satışa çıkartılması konusunda bir beklenti var.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close