Mobil

Redmi K30 modelinin duyurusu yapıldı

Redmi K30 modelinin duyurusu yapıldı

 

Xiaomi şirketinin yeni telefon modeli, Sony şirketinin 64 MP’lik bir çözünürlük sunma özelliği bulunan ”IMX686” isimli sensörü ana kamerası şeklinde kullanabilen dünya üzerindeki ilk akıllı telefon modeli olarak öne çıkmaktadır. Öte yandan bu söz konusu telefon 120 Hz özelliğindeki ekran tazeleme oranıyla birlikte 1 çift ön kameraya üzerinde yer veriyor. Redmi K30 modelinin ikili ön kamerası, telefonda yer alan 6.67 inç boyutuna sahip ekranının üst kısmında yer alan deliklere yerleştirilmiş bir vaziyette.

Redmi K30 5G modelinin 6.67 inçlik boyuta sahip ekranı, tüketiciler için FHD+ bir çözünürlük sunmakta ve kavisli bir yapıya üzerinde yer veriyor. 30 watt özelliğindeki hızlı şarj desteği bulunan söz konusu bu telefon, yalnızca 66 dakika içerisinde tam şarj olabilme özelliği bulunan 4.500 mAh gücündeki bir bataryaya üzerinde yer veriyor. Öte yandan bu söz konusu telefon, MIUI 11’le beraber kutusundan çıkmakta ve yan kısmında ise bir tane parmak izi okuyucu sensör barındırmakta.

Xiaomi şirketinin yeni duyurduğu bir telefonu, ekranı üzerinde 20 MP özelliğindeki bir ana sensörü bulunan ve 2 MP özelliğinde ikinci sensörü de yer alan ikili ön kamera kurulumuyla birlikte geliyor. Telefonun arka bölümünde 64 MP’lik bir sensöre de 8 MP çözünürlük sunan ultra geniş açısı bulunan sensör, 5 MP’lik bir makro sensörünün yanı sıra 2 MP’lik özelliğine sahip derinlik sensörü de eşlik etmekte. Telefon üzerinde yer alan ikili ön kamerası kurulumu, tüketiciler açısından çok daha gelişmiş bir yapay zeka desteğini sunmuş oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close