Mobil

Redmi 9 modeli hangi işlemciyle karşımıza çıkmış olacak

Redmi 9 modeli hangi işlemciyle karşımıza çıkmış olacak

 

Xiaomi Hindistan aracılığıyla yakın bir zaman içerisinde tanıtımı yapılacak olan Redmi Note 9 modelinde kullanımı sağlanacak işlemci kesinleşti. Bu söz konusu orta sınıf telefon içerisinde MediaTek Helio P 75 işlemci seti yer alıyor olacak.
Akıllı telefon modelleri çıkmadan hemen öncesinde haklarında bir çok söylenti çıkıyor olmasına alışkın olsak bil saatler içinde resmi bir şekilde tanıtımı yapılacak Redmi Note 9 modeliyle alakalı ortalık şaşırtıcı bir seviyede sessiz. Aslında yine telefona yönelik bir takım ayrıntılar bilinmekte.

Hindistan içerisinde tanıtımı yapılacağı açıklanan bu orta sınıf akıllı telefon, yeni MediaTek Helio P 75 isimli işlemci yonga setinin kullanılmakta olduğu ilk akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak. İddianın mevcut durumdaki kaynağı da MySmartPrice olarak öne çıktı. Tanıtım esnasında bu söz konusu bilgilerin doğru bir durumda bulunup bulunmadığı da kesinleşmiş olacak.

Şirketin Twitter üzerinde yer alan resmi Hindistan hesabından yapılmış olan açıklama içerisinde, ”büyün zamanların EN BÜYÜK Redmi çevrimiçi ürün tanıtımı konusunda hazır olmalısınız” şeklindeki ifadelere yer verildi. şirket gün boyu yapacağı etkinlikler kapsamında tam tamına 18 tane cihaz hediye ediyor olacak, toplam olarak 1000 taneden çok kişiye hediyeler dağıtıyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close